Greansteam

Exclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern EuropeExclusive representative of SJE Corporation for Central and Eastern Europe

Čištění párou - skvělý způsob, jak vydělat peníze!

Čištění párou je nová alternativa ke konvenčnímu mýtí vodou. Čistící proces spočívá v čištění automobilů se suchou párou pod vysokým tlakem.  Během procesu nevzniká žádná odpadní voda,  nepotřebujete žádná oprávnění ,  jste mobilní, můžete ušetřit vodu a být šetrný k životnímu prostředí .  Je to perfektní  způsob, jak vydělat peníze !

PARNÍ ČIŠTĚNÍ STROJEM OPTIMA STEAMER
Parní čištění je novou alternativou ke konvenčnímu mytí vodou . Čistící proces spočívá v čištění automobilů se suchou párou pod vysokým tlakem . Během procesu čištění nevzniká žádná odpadní voda, nepotřebujete žádné povolení,  oddělovat odpadní vody či čističku vody . Jste mobilní a šetrní k životnímu prostředí . Jednou z největších výhod tohoto mytí aut je to, že může být instalováno na vynikajících místech , jako jsou parkoviště u supermarketů a nákupních center.

CO JE PARNÍ MYČKA ?
Rozdíl mezi parním čištěním a konvenčním mytím  je, že parní čistič vytváří pod tlakem páru místo vody.  Zatímco snížíte spotřebu vody až téměř na nulu, dostanete stejný efekt - suchý a čistý vůz.
Parní čištění vozů je vynikající jak pro ploché povrchy karoserie, tak i pro kola , poklice , kola z lehkých slitin, a dostanete se i k těžko dostupným místům , jako jsou prahy a rámy dveří  a různé vypukliny . Páru lze také použít pro čištění motoru, která je mnohem bezpečnější než  vysokotlaký mytí,  protože v páře použijete tak málo, že to nemůže poškodit elektronické součástky .

Stacionární parní myčka Optima ™

Jednou z největších výhod parních strojů je, že nepotřebujete žádné oprávnění k otevření myčky aut a můžete začít podnikat den po zakoupení našeho stroje.  Optimu ™ DMF parní auto-myčka mohou používat dva operátory najednou . V takovém případě , trvá ca . 15-20 minut umytí celého auta . Po umytí nejsou kolem vozu žádné louže vody - podlaha je úplně suchá . Mytí aut u supermarketů nebo v podzemních parkovištích je výborná myšlenka .

Mobilní parní myčka Optima ™

Optima ™ DMF parní myčka je také velmi mobilní - můžete začít svoje podnikání a nabízet  čištění aut přímo u klienta .  Je to vzácná, ale velmi dynamicky se rozvíjející služba na evropském trhu . Můžete poskytovat služby firmám s vlastním vozovým parkem nebo jednotlivých klientů po objednání mytí telefonicky . Je to všechno o nápadu podnikání a můžete vydělat hodně peněz .

POČÍTEJTE SVÉ ZISKY
Díky nízkým provozním nákladům , parní čištění může přinášet mnohem větší zisk , než běžné mytí . Investiční náklady jsou také mnohem nižší ve srovnání s tradičními myčky (nemusíte oddělovat a čistit/likvidovat odpadní vodu  a vyřizovat právní povolení ) . Samozřejmě , jak zisky, tak náklady se liší v závislosti na lokalitě, ale návratnost investice je mnohem vyšší v krátkém časovém horizontu , ve srovnání s konvenčním mytím .

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na emailové adrese :